O nas

Keart Events to nieformalna grupa utworzona przez troje pasjonatów fotografii.
Naszym celem jest realizacja wspólnych projektów wychodzących poza ramy standardowych sesji studyjnych i plenerowych. Cel ten osiągamy organizując cykliczne eventy, podczas których odbywają się liczne sesje tematyczne z udziałem wybranych wcześniej modelek i modeli. Jest to doskonała forma samorealizacji zarówno dla osób pozujących, wizażystów i stylistów, jak i dla nas, fotografów. Każdy taki projekt przynosi bujne plony w postaci setek zdjęć, a także daje olbrzymi zastrzyk energii i inspiracji do dalszej pracy twórczej.

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją efektów naszej pracy.

Oto nasza ekipa

thumbnail

 

 

Ajkkafe
email ajkkafe[at]keart.pl
Efenzi

Anna Janicka. Najmłodsza stażem. Przygodę z fotografią rozpoczęła za czasów liceum, jednak wówczas znajdowała się po innej stronie obiektywu. Od zawsze wierna fotografiom i ich twórcom jako widz. Zafascynowana światem obrazu, długo pozostawała wyłącznie jego obserwatorem. Obecnie, doszczętnie pochłonięta pasją fotografowania, nie wyobraża sobie dnia bez aparatu. Ulubiony temat – ludzie i ich otoczenie. Prywatnie – optymistka, idealistka, żona, mama dwóch córek, posiadaczka dwóch kotów.

thumbnail

 

 

Efenzi
email efenzi[at]keart.pl
Efenzi

Maciej Laska. Związany z fotografią odkąd sięga pamięcią. Zdobywał swe pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie w czasach, gdy o fotografii cyfrowej myślano głównie w laboratoriach NASA. Obecnie zajmuje się przede wszystkim fotografią stockową, kreatywną, portretem, fotografią studyjną. Od 2003 roku współpracuje z agencją iStockphoto.

thumbnail

 

 

Klubovy
email klubovy[at]keart.pl
Klubovy

Łukasz Laska. Zamiłowaniem do fotografii zarażony od brata. Od wielu lat pasjonat portretowania – ukazywania emocji, naturalności spojrzenia oraz piękna ludzkiej twarzy. Dziś ściśle współpracuje z agencją iStockphoto, co pozwala mu na ciągły rozwój bez utraty zapału do tworzenia wyjątkowych zdjęć.